Gorjuss Fiesta nálepky The Dreamer

Set 26 nálepiek v obľúbenom a originálnom Santoro Gorjuss dizajne potešia všetky deti so zmyslom pre detail a estetické cítenie. Môžu si nimi ozvláštniť zošity, diáre, či drobné predmety.Rozmery: 18 x 8 x 0,2 cm

1.87€

Bežná cena 2.49€

Dostupné ihneď

2.49€

Rezervujte v 6 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Set 26 nálepiek v obľúbenom a originálnom Santoro Gorjuss dizajne potešia všetky deti so zmyslom pre detail a estetické cítenie. Môžu si nimi ozvláštniť zošity, diáre, či drobné predmety.

Rozmery: 18 x 8 x 0,2 cm

SKU 1174193
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5018997625569
Kód produktu 266.680GJ11
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško