Gorjuss Fiesta nálepky na poznámky Cobwebs

Efektné a praktické, ľahké a skladné - také sú nálepky na poznámky v obľúbenom Santoro Gorjuss dizajne, uložené v špirálovom bloku.Balenie obsahuje 5 samostatných farebných listov s nálepkami v 2 rôznych veľkostiach, ktoré sa dajú jednoducho a rýchlo odlepiť a nalepiť na požadované miesto, napr. aj ako záložka do knihy.Rozmery ... obdĺžnikových lepiacich papierikov: 5 x 1,5 cm // 5 x 7,5 cmRozmery bloku: 8 x 7,5 x 2,5 cm

čítať viac čítať menej

5.81€

Bežná cena 5.99€

Dostupné ihneď

5.99€

Rezervujte v 5 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Efektné a praktické, ľahké a skladné - také sú nálepky na poznámky v obľúbenom Santoro Gorjuss dizajne, uložené v špirálovom bloku.

Balenie obsahuje 5 samostatných farebných listov s nálepkami v 2 rôznych veľkostiach, ktoré sa dajú jednoducho a rýchlo odlepiť a nalepiť na požadované miesto, napr. aj ako záložka do knihy.

Rozmery obdĺžnikových lepiacich papierikov: 5 x 1,5 cm // 5 x 7,5 cm

Rozmery bloku: 8 x 7,5 x 2,5 cm

SKU 1174199
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 5018997625590
Kód produktu 266.810GJ05
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško