Gorjuss Fiesta guma a strúhadlo set v tvare ceruzky My Gift to You

Štýlová guma a strúhadlo - obe v tvare ceruzky. S touto dizajnovou sadou Santoro Gorjuss budete zaručene in. Využijete ju nielen doma, ale aj v škole.Balené v praktickom uzatvárateľnom zip bag balení.Rozmery: 7,5 x 2 cm

6.78€

Bežná cena 6.99€

Dostupné ihneď

6.99€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Štýlová guma a strúhadlo - obe v tvare ceruzky. S touto dizajnovou sadou Santoro Gorjuss budete zaručene in. Využijete ju nielen doma, ale aj v škole.

Balené v praktickom uzatvárateľnom zip bag balení.

Rozmery: 7,5 x 2 cm

SKU 1174203
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 5018997625132
Kód produktu 266.813GJ03
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško