Gorjuss Fiesta Diár s písacími potrebami My Gift to You

Hravý diár Gorjuss Fiesta s motívom "My Gift to You" je ideálny na cesty či do školy! Je ľahký, skladný a praktický, zmestí sa kamkoľvek. Svojím štýlom a prevedením ho odporúčame ako vhodný darček pre dievčatá.  Súčasťou balenia je aj set písacích potrieb - ceruzka a pero, vrátane gumy a ... pravítka a tajné vnútorné vrecko ideálne na drobnosti. Rozmery: 20 x 16 x 3 cm

čítať viac čítať menej

18.33€

Bežná cena 18.90€

Dostupné ihneď

18.90€

Rezervujte v 6 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Hravý diár Gorjuss Fiesta s motívom "My Gift to You" je ideálny na cesty či do školy! Je ľahký, skladný a praktický, zmestí sa kamkoľvek. Svojím štýlom a prevedením ho odporúčame ako vhodný darček pre dievčatá. 

Súčasťou balenia je aj set písacích potrieb - ceruzka a pero, vrátane gumy a pravítka a tajné vnútorné vrecko ideálne na drobnosti.

Rozmery: 20 x 16 x 3 cm

SKU 1174188
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 5018997626788
Kód produktu 266.602GJ07
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Držte mimo dosahu ohňa. Môže prísť k prenosu farieb.
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško