Gorjuss crossbody kabelka Hush Little Bunny

Krásna priestranná kabelka v štýle „crossbody“ z najnovšej kolekcie Gorjuss je dokonalou súhrou umenia a praktickosti. S roztomilým motívom dievčatka v modrých šatách so zajačikom  si vás získa na prvý pohľad. Kabelka je vďaka dvom priehradkám, ktoré sa zapínajú na zips, priestranná a zmestí sa tak do nej všetko, čo vaša mladá slečna potrebuje ... mať pri sebe. Malé vrecká vo vnútri sú ako stvorené pre ďalšie drobnosti či mobilný telefón. Vďaka nastaviteľnému popruhu môžete kabelku nosiť cez rameno, alebo "crossbody". Na čistenie kabelky použite vlhkú handričku. Crossbody kabelka Gorjuss Hush Little Bunny je ideálnym darčekom nielen pre deti od  5 rokov, ale aj pre dospelých. Materiál: 100% Polyester + 100% PVC Rozmer: 30 cm x 25 cm x 8 cm Každý produkt značky Santoro je ručne dotváraný, čoho výsledkom je, že farba a detaily sa budú líšiť kus od kusu. Môžete si tak byť istý, že v rukách budete držať originál, ktorý nikto iný na svete nevlastní!

čítať viac čítať menej

38.70€

Bežná cena 39.90€

Dostupné ihneď

39.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Krásna priestranná kabelka v štýle „crossbody“ z najnovšej kolekcie Gorjuss je dokonalou súhrou umenia a praktickosti. S roztomilým motívom dievčatka v modrých šatách so zajačikom  si vás získa na prvý pohľad.

Kabelka je vďaka dvom priehradkám, ktoré sa zapínajú na zips, priestranná a zmestí sa tak do nej všetko, čo vaša mladá slečna potrebuje mať pri sebe. Malé vrecká vo vnútri sú ako stvorené pre ďalšie drobnosti či mobilný telefón. Vďaka nastaviteľnému popruhu môžete kabelku nosiť cez rameno, alebo "crossbody".

Na čistenie kabelky použite vlhkú handričku. Crossbody kabelka Gorjuss Hush Little Bunny je ideálnym darčekom nielen pre deti od  5 rokov, ale aj pre dospelých.

  • Materiál: 100% Polyester + 100% PVC
  • Rozmer: 30 cm x 25 cm x 8 cm

Každý produkt značky Santoro je ručne dotváraný, čoho výsledkom je, že farba a detaily sa budú líšiť kus od kusu. Môžete si tak byť istý, že v rukách budete držať originál, ktorý nikto iný na svete nevlastní!

SKU 1162594
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 5018997519790
Upozornenia Držte mimo dosahu ohňa. Údržba: utrite vlhkou handričkou. Materiál: 100%polyster, PVC, polyuretán (poťah 100% PVC, čalúnenie: 100% polyuretán, zvyšné časti: 100% polyester)
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško