Gorjuss Cross body kabelka Bee-Loved (Just Bee-Cause)

Štýlová a praktická cross body kabelka z kolekcie Santoro Gorjuss poteší všetky mladé dievčatá so zmyslom pre detail a originálny dizajn. Kabelka je vďaka dvom priehradkám, ktoré sa zapínajú na zips, dostatočne veľká a priestranná. Má nastaviteľný ramenný popruh a magnetické zapínanie, samostatné vrecko vpredu a malé vrecko na zips ... vo vnútri tašky. Je preto ideálna aj na cestovanie. Materiálové zloženie: 100 % polyerutan, kov (odporúčame čistiť vlhkou handričkou)Hmotnosť: 299 gRozmery: cca 21 x 5 x 32 cmUpozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu. 

čítať viac čítať menej

44.52€

Bežná cena 45.90€

Dostupné ihneď

45.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Štýlová a praktická cross body kabelka z kolekcie Santoro Gorjuss poteší všetky mladé dievčatá so zmyslom pre detail a originálny dizajn. Kabelka je vďaka dvom priehradkám, ktoré sa zapínajú na zips, dostatočne veľká a priestranná. Má nastaviteľný ramenný popruh a magnetické zapínanie, samostatné vrecko vpredu a malé vrecko na zips vo vnútri tašky. Je preto ideálna aj na cestovanie.

Materiálové zloženie: 100 % polyerutan, kov (odporúčame čistiť vlhkou handričkou)

Hmotnosť: 299 g

Rozmery: cca 21 x 5 x 32 cm

Upozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu. 

SKU 1173883
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 5018997624500
Kód produktu 266.897GJ01
Upozornenia materiál: polyester. Držte ďalej od ohňa. Čistite vlhkou handričkou.
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško