Gorjuss ceruzky set Ladybird

S týmto štýlovým setom ceruziek z kolekcie Santoro Gorjuss budete naozajstnými umelcami. Odporúčame pre všetky kreatívne deti so zmyslom pre detail a estetické cítenie.Sada obsahuje šesť kusov ceruziek HB popísaných sloganmi v štýle Gorjuss. Sú v odtieňoch čierna a zlatá, čo pôsobí elegantné a zujímavo zároveň.Rozmery balenia: 5 x 18 ... x 1 cm

čítať viac čítať menej

7.75€

Bežná cena 7.99€

Dostupné ihneď

7.99€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

S týmto štýlovým setom ceruziek z kolekcie Santoro Gorjuss budete naozajstnými umelcami. Odporúčame pre všetky kreatívne deti so zmyslom pre detail a estetické cítenie.

Sada obsahuje šesť kusov ceruziek HB popísaných sloganmi v štýle Gorjuss. Sú v odtieňoch čierna a zlatá, čo pôsobí elegantné a zujímavo zároveň.

Rozmery balenia: 5 x 18 x 1 cm

SKU 1173846
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5018997619506
Kód produktu 266.782GJ01
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško