Gorjuss batoh na rameno Time to Fly

Pôvabný dievčenský batoh na rameno s nežným motívom z kolekcie Santoro Gorjuss. Vyznačuje sa multifunkčným využitím a rôznymi užitočnými detailami. Dá sa nosiť nielen cez rameno, ale aj v rukách.Materiálové zloženie: neoprén, polyester, kovRozmery: 33 x 30 x 9 cm

53.25€

Bežná cena 54.90€

Momentálne nedostupné

54.90€

Rezervujte v 6 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Pôvabný dievčenský batoh na rameno s nežným motívom z kolekcie Santoro Gorjuss. Vyznačuje sa multifunkčným využitím a rôznymi užitočnými detailami. Dá sa nosiť nielen cez rameno, ale aj v rukách.

Materiálové zloženie: neoprén, polyester, kov

Rozmery: 33 x 30 x 9 cm

SKU 1172769
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 5018997621813
Kód produktu 266 796GJ02
Upozornenia materiál: polyester. Držte ďalej od ohňa. Čistite vlhkou handričkou. Môže prísť k prenosu farieb.
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško