Gorjus peňaženka The Collector

Štýlová dievčenská peňaženka z kolekcie Santoro Gorjuss. Má srdiečkový zips a na boku odnímateľné pútko na zápästie. Obsahuje priehradky na mince aj bankovky, určite sa však do nej zmestia aj drobné "poklady".Materiálové zloženie: neoprén, polyester, kovRozmery: 19 x 10 x 1,5 cmUpozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch ... dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu. 

čítať viac čítať menej

23.93€

Bežná cena 31.90€

Dostupné ihneď

31.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Štýlová dievčenská peňaženka z kolekcie Santoro Gorjuss. Má srdiečkový zips a na boku odnímateľné pútko na zápästie. Obsahuje priehradky na mince aj bankovky, určite sa však do nej zmestia aj drobné "poklady".

Materiálové zloženie: neoprén, polyester, kov

Rozmery: 19 x 10 x 1,5 cm

Upozornenie: Každy jeden produkt značky Santoro je v detailoch dorábaný ručne, preto sa môže od kusa na kus mierne líšiť. Nejedná sa však o chybu alebo nedostatok produktu. 

SKU 1171767
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 2100000000722
Kód produktu 266 405GJ04
Upozornenia Držte mimo dosahu ohňa. Údržba: pretrite vlhkou handričkou. Materiál: PU s koženým vzhľadom
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško