Gitara kvetinová Flower Power

Láska, mier a rock´n´roll! Rozbaľte to ako skutočné hviezdy s detskou gitarou s jedinečnými kvetinovými motívmy a la ´60.Drevená detská gitara Flower Power od Hape je ideálny hudobný nástroj pre začiatočníkov - veľkosťou je kdesi na pomedzí gitary a ukulele a sadne tak deťom už od 3 rokov. Nie je ... to pri tom žiadna napodobenina, ale skutočne funkčný hudobný nástroj, ktorý v deťoch prebúdza lásku k hudbe, hudobný sluch, koordináciu pohybov aj tvorivosť.  Rozmery: 65,3 x 21,3 x 6,1 cm

čítať viac čítať menej

36.39€

Bežná cena 39.99€

Dostupné ihneď

39.99€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Láska, mier a rock´n´roll! Rozbaľte to ako skutočné hviezdy s detskou gitarou s jedinečnými kvetinovými motívmy a la ´60.

Drevená detská gitara Flower Power od Hape je ideálny hudobný nástroj pre začiatočníkov - veľkosťou je kdesi na pomedzí gitary a ukulele a sadne tak deťom už od 3 rokov. Nie je to pri tom žiadna napodobenina, ale skutočne funkčný hudobný nástroj, ktorý v deťoch prebúdza lásku k hudbe, hudobný sluch, koordináciu pohybov aj tvorivosť.  

Rozmery: 65,3 x 21,3 x 6,1 cm

SKU 1172853
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 6943478021853
Kód produktu 38.0600
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško