Gerlichovo knižné divadlo

Klasické dobré rozprávky, kde dobro vždy víťazí nad zlom v praktickom balení. Bábkové divadielko Medovníkový domček je uložené v papierovej knihe, takže sa dá pohodlne prenášať. Obsahuje 4 krásne drevené bábky, 4 scény a ilustrovanú knižku s rozprávkou Medovníkový domček. Scénu vyskladáte jednoduchým otvorením balenia - knihy. Bábky: Janko, Marienka, ... ježibaba a otecko/horár. Zoznam scén: V lese, V nočnom lese, Pred medovníkovým domčekom, V domčeku. Rozmery: 34 x 26 cm

čítať viac čítať menej

33.68€

Bežná cena 44.90€

Dostupné ihneď

44.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Klasické dobré rozprávky, kde dobro vždy víťazí nad zlom v praktickom balení. Bábkové divadielko Medovníkový domček je uložené v papierovej knihe, takže sa dá pohodlne prenášať.

Obsahuje 4 krásne drevené bábky, 4 scény a ilustrovanú knižku s rozprávkou Medovníkový domček. Scénu vyskladáte jednoduchým otvorením balenia - knihy.

Bábky: Janko, Marienka, ježibaba a otecko/horár.
Zoznam scén: V lese, V nočnom lese, Pred medovníkovým domčekom, V domčeku.

Rozmery: 34 x 26 cm

SKU 1151927
Značka Gerlich
Krajina pôvodu Česko
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 8595218511216
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško