Gerlichovo bábkové divadlo

Klasické dobré rozprávky, kde dobro vždy víťazí nad zlom.  Ponorte sa do sveta fantázie, rozvíjajte u detí pamäť, výrazové schopnosti a slovnú zásobu.Bábkové divadielko je uložené v praktickej drevenej krabici - v šuflíku, takže sa dá pohodlne prenášať a uložiť. Obsahuje 8 krásnych drevených ručne vyrábaných bábok, 4 scény, proscenium ... a oponu.Bábky:Kráľ Ferdinand bude dobrý a múdry, alebo bude naopak zlý a neoblomný? Každopádne, kráľ je nepostrádateľný v rozprávkových príbehoch o hradoch, princoch a princeznách. Bez neho by bolo kráľovstvo neúplné?Kráľovna Alžbeta oblečená do honosných šiat s kráľovskou korunou verne stojí po boku svojho kráľa. Princezná Anička s krásnymi šatami a korunkou na hlave nesmie chýbať na žiadnom zámku či hrade.Princ Slavomír - hrdina, ktorý sa neohrozene postaví drakovi a všetkým nebezpečenstvám, alebo pre dním utečie radšej princezná?Čarodejník Viliam ovláda všetky kúzla potrebé na to, aby bolo predstavenie naozaj čarovné.Čert Bruno - nezbedný čertík, alebo poriadne strašidelný čertisko? Rozhodnite sami vo svojom príbehu.Trojhlavý drak vďaka nitkám môžete pohybovať všetkými troma hlavami.Gašparko spestrí dni na kráľovskom hrade, rozveselí smutnú princeznú alebo dobre poradí kráľovi.Zoznam scén: V lese, Pred Zámkom, V zámku, V jaskyni.Rozmery: 46 x 41 x 32 cm, veľkosť bábok 12 cm bez vodiacich drôtikov

čítať viac čítať menej

89.90€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

89.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Klasické dobré rozprávky, kde dobro vždy víťazí nad zlom.  Ponorte sa do sveta fantázie, rozvíjajte u detí pamäť, výrazové schopnosti a slovnú zásobu.

Bábkové divadielko je uložené v praktickej drevenej krabici - v šuflíku, takže sa dá pohodlne prenášať a uložiť. Obsahuje 8 krásnych drevených ručne vyrábaných bábok, 4 scény, proscenium a oponu.


Bábky:
Kráľ Ferdinand bude dobrý a múdry, alebo bude naopak zlý a neoblomný? Každopádne, kráľ je nepostrádateľný v rozprávkových príbehoch o hradoch, princoch a princeznách. Bez neho by bolo kráľovstvo neúplné?

Kráľovna Alžbeta oblečená do honosných šiat s kráľovskou korunou verne stojí po boku svojho kráľa.

Princezná Anička s krásnymi šatami a korunkou na hlave nesmie chýbať na žiadnom zámku či hrade.

Princ Slavomír - hrdina, ktorý sa neohrozene postaví drakovi a všetkým nebezpečenstvám, alebo pre dním utečie radšej princezná?

Čarodejník Viliam ovláda všetky kúzla potrebé na to, aby bolo predstavenie naozaj čarovné.

Čert Bruno - nezbedný čertík, alebo poriadne strašidelný čertisko? Rozhodnite sami vo svojom príbehu.

Trojhlavý drak vďaka nitkám môžete pohybovať všetkými troma hlavami.

Gašparko spestrí dni na kráľovskom hrade, rozveselí smutnú princeznú alebo dobre poradí kráľovi.


Zoznam scén: V lese, Pred Zámkom, V zámku, V jaskyni.


Rozmery: 46 x 41 x 32 cm, veľkosť bábok 12 cm bez vodiacich drôtikov

Značka Gerlich
Krajina pôvodu Česko
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 8595218510677
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou