Gélové perá 6ks

Originálna a hravá sada viacfarebných gélových pier na písanie, kreslenie, či vyfarbovanie, vhodných pre všetky kreatívne a neposedné deti! Každé jedno pero v sebe ukrýva niekoľko farebných odtieňov v malom množstve a striedavom poradí, takže farby sa pri písaní menia. Aj to je jeden z hlavných dôvodov, prečo je maľovanie ... týmito perami také zaujímavé.Slúži na podporu jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie očí a rúk, trpzlivosti, sústredenosti, vizuálneho a estetického cítenia, tvorivého myslenia a predstavivosti.Gélový atrament pier neobsahuje kyseliny a odoláva vyblednutiu, pre deti je maximálne bezpečný.Rozmery balenia: 13,5 x 20,5 x 2 cm

čítať viac čítať menej

7.75€

Bežná cena 7.99€

Dostupné ihneď

7.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Originálna a hravá sada viacfarebných gélových pier na písanie, kreslenie, či vyfarbovanie, vhodných pre všetky kreatívne a neposedné deti! Každé jedno pero v sebe ukrýva niekoľko farebných odtieňov v malom množstve a striedavom poradí, takže farby sa pri písaní menia. Aj to je jeden z hlavných dôvodov, prečo je maľovanie týmito perami také zaujímavé.

Slúži na podporu jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie očí a rúk, trpzlivosti, sústredenosti, vizuálneho a estetického cítenia, tvorivého myslenia a predstavivosti.

Gélový atrament pier neobsahuje kyseliny a odoláva vyblednutiu, pre deti je maximálne bezpečný.

Rozmery balenia: 13,5 x 20,5 x 2 cm

SKU 1172676
Značka Tiger Tribe
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 9341736005053
Kód produktu 663.70123
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Tiger Tribe
Austrálska značka TIGER TRIBE vznikla v rovnakom čase, ako najslávnejší smartfón sveta s jabĺčkom v logu. A predsa je prvou voľbou práve pre tých rodičov, ktorí deti pri displejoch vychovávať nechcú. Inšpirovaní vlastnými dvoma „tigríčatami“, manželia Greenovci tvoria kreatívne a interaktívne hry, ktoré zároveň zohľadňujú moderný životný štýl - sú kompaktné a prenosné, ideálne na cesty aj dovolenky.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško