Garáž drevená

V tejto štvor-úrovňovej garáži je pripravených veľa parkovacích miest pre vozidlá aj vrtuľník. V prízemí je čerpacia stanica, aby si návštevníci mohli doplniť energiu na ďalšie jazdy, aj malý autoservis, ktorý opraví na počkanie drobné poruchy. V garáži je aj praktický výťah, ktorý pomôže pri rýchlych presunoch. Na vrchu môže ... pristáť vrtulník.Dve vozidlá a vrtulník sú súčasťou setu.30 x 48 x 37.4 cmZostava je súčasťou série hračiek EDUCO 2012 od Hape s čerstvou novou identitou a novým mottom "Miluj hru a uč sa pri nej."Hape používa FSC akreditované drevo, vykonáva prísne bezpečnostné kontroly na každej hračke a podporuje spravodlivé a etické pracovné postupy.

čítať viac čítať menej

54.59€

Bežná cena 59.99€

Momentálne nedostupné

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

V tejto štvor-úrovňovej garáži je pripravených veľa parkovacích miest pre vozidlá aj vrtuľník. V prízemí je čerpacia stanica, aby si návštevníci mohli doplniť energiu na ďalšie jazdy, aj malý autoservis, ktorý opraví na počkanie drobné poruchy. V garáži je aj praktický výťah, ktorý pomôže pri rýchlych presunoch. Na vrchu môže pristáť vrtulník.

Dve vozidlá a vrtulník sú súčasťou setu.

30 x 48 x 37.4 cm

Zostava je súčasťou série hračiek EDUCO 2012 od Hape s čerstvou novou identitou a novým mottom "Miluj hru a uč sa pri nej."
Hape používa FSC akreditované drevo, vykonáva prísne bezpečnostné kontroly na každej hračke a podporuje spravodlivé a etické pracovné postupy.

SKU 1137428
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478004245
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou