Fúrik do piesku červený

Naložiť, previezť, vyložiť! Bez poriadneho fúrika sa žiadna piesková stavba nezaobíde. Detský fúrik je výborná hračka na pláž, ihriská aj do záhrady. Deti si pri hre precvičia rovnováhu, koordináciu pohybov a tvorivosť. Nacvičia si tiež po vzore "dospelákov" nové role a povinnosti. Hračka je vhodná pre chlapcov aj pre dievčatá ... rôznych vekových kategórií (najmenej od 18 mesiacov). Rozmery: 174,2 x 90,4 x 90,4 cm Materiály: kov, ABS, HDPE, EVA, PA, PP

čítať viac čítať menej

25.47€

Bežná cena 27.99€

Momentálne nedostupné

27.99€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Naložiť, previezť, vyložiť! Bez poriadneho fúrika sa žiadna piesková stavba nezaobíde.

Detský fúrik je výborná hračka na pláž, ihriská aj do záhrady. Deti si pri hre precvičia rovnováhu, koordináciu pohybov a tvorivosť. Nacvičia si tiež po vzore "dospelákov" nové role a povinnosti.

Hračka je vhodná pre chlapcov aj pre dievčatá rôznych vekových kategórií (najmenej od 18 mesiacov).

Rozmery: 174,2 x 90,4 x 90,4 cm

Materiály: kov, ABS, HDPE, EVA, PA, PP

SKU 1170310
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 6943478015654
Upozornenia Vyžaduje montáž dospelou osobou. Nezmontovaná obsahuje malé časti - držte mimo dosah dieťaťa, môžu spôsobiť udusenie!
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško