Fúrik do piesku červený

Naložiť, previezť, vyložiť! Bez poriadneho fúrika sa žiadna piesková stavba nezaobíde. Detský fúrik je výborná hračka na pláž, ihriská aj do záhrady. Deti si pri hre precvičia rovnováhu, koordináciu pohybov a tvorivosť. Nacvičia si tiež po vzore "dospelákov" nové role a povinnosti. Hračka je vhodná pre chlapcov aj pre dievčatá rôznych vekových kategórií (najmenej od 18 mesiacov). Rozmery: 174,2 x 90,4 x 90,4 cm Materiály: kov, ABS, HDPE, EVA, PA, PP

24.91€

Bežná cena 27.99€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

24.91€

Bežná cena 27.99€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Naložiť, previezť, vyložiť! Bez poriadneho fúrika sa žiadna piesková stavba nezaobíde.

Detský fúrik je výborná hračka na pláž, ihriská aj do záhrady. Deti si pri hre precvičia rovnováhu, koordináciu pohybov a tvorivosť. Nacvičia si tiež po vzore "dospelákov" nové role a povinnosti.

Hračka je vhodná pre chlapcov aj pre dievčatá rôznych vekových kategórií (najmenej od 18 mesiacov).

Rozmery: 174,2 x 90,4 x 90,4 cm

Materiály: kov, ABS, HDPE, EVA, PA, PP

Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 6943478015654
Upozornenia Vyžaduje montáž dospelou osobou. Nezmontovaná obsahuje malé časti - držte mimo dosah dieťaťa, môžu spôsobiť udusenie!
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou