Formičky do piesku Pečenie

Hračky do piesku nikdy nesklamú. Nasypať, utľapkať, vyklopiť a servírovať. Čo si dáte? Koláčik, bábovku alebo puding? Odolné plastové formičky sú nepostrádateľnou súčasťou výbavy každého pekára a cukrára na pieskovisku.

4.54€

Bežná cena 4.99€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Hračky do piesku nikdy nesklamú. Nasypať, utľapkať, vyklopiť a servírovať. Čo si dáte? Koláčik, bábovku alebo puding?

Odolné plastové formičky sú nepostrádateľnou súčasťou výbavy každého pekára a cukrára na pieskovisku.

SKU 1172324
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 6943478022072
Kód produktu 38.4055
Upozornenia Nevhodné pre deti do 18 mesiacov.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou