Formička Kvetinka

Už ste videli pieskovisko rozkvitnúť? S touto roztomilou formičkou v tvare kvietka to nie je žiaden problém.Hra v piesku je výborná zábava pre chlapcov aj pre dievčatá už od prvých rokov života. Formičky pre deti nemeckej značky Haba sa vyznačujú kvalitným spracovaním a odolnými materiálmi bez škodlivých prímesí.Formička Kvetinka je ... hračka pre deti od 1,5 rokaMateriál: PP plast 

čítať viac čítať menej

1.60€

Bežná cena 1.65€

Momentálne nedostupné

1.65€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Už ste videli pieskovisko rozkvitnúť? S touto roztomilou formičkou v tvare kvietka to nie je žiaden problém.

Hra v piesku je výborná zábava pre chlapcov aj pre dievčatá už od prvých rokov života. Formičky pre deti nemeckej značky Haba sa vyznačujú kvalitným spracovaním a odolnými materiálmi bez škodlivých prímesí.

Formička Kvetinka je hračka pre deti od 1,5 roka

Materiál: PP plast 

SKU 1160229
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 4010168217376
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško