Formička do piesku Opera House

Originálna formička do piesku v dizajne Opera House v Austrálii je produktom nemeckej značky Hape a je svojím štýlom ako i vizuálnym prevedením vhodná tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Stavba Vám pôjde lepšie, ak predtým piesok trochu navlhčíte. Postavte si svoj vlastný monument na pláži či pieskovisku! Hra s formičkami ... trénuje motorické schopnosti, úchop, koordináciu oko-ruka, presnosť pohybov, trpezlivosť a sústredenosť, ale aj predstavivosť a kreatívne myslenie. Materiálové zloženie: PERozmery: 16,5 x 17 cmOdporúčaný vek: 1,5 roka a viac

čítať viac čítať menej

1.50€

Bežná cena 2.99€

Momentálne nedostupné

2.99€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Originálna formička do piesku v dizajne Opera House v Austrálii je produktom nemeckej značky Hape a je svojím štýlom ako i vizuálnym prevedením vhodná tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Stavba Vám pôjde lepšie, ak predtým piesok trochu navlhčíte. Postavte si svoj vlastný monument na pláži či pieskovisku!

Hra s formičkami trénuje motorické schopnosti, úchop, koordináciu oko-ruka, presnosť pohybov, trpezlivosť a sústredenosť, ale aj predstavivosť a kreatívne myslenie.

Materiálové zloženie: PE

Rozmery: 16,5 x 17 cm

Odporúčaný vek: 1,5 roka a viac

SKU 1172313
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 6943478009370
Kód produktu 38.4040
Upozornenia Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre prípad potreby. Dekorácie a farby sa môžu líšiť.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško