Fľaša na vodu Požiarnik

Podporte pitný režim svojich detičiek. Zdravá plastová fľaša je skvelým doplnkom do školy, ale tiež do batôžka na výlety.Fľašu s objemom 400 ml zdobí roztomilý motív požiarnika. Svojím dizajnom ju odporúčame ako darček pre chlapcov.Hravá fľaša pre deti je vyrobená z nezávadného plastu. Má praktický vrchnák, ktorý sa jednoducho zaistí ... a tak sa tekutina z fľaše nevyleje ani pri jej prevrátení. Má tiež praktický úchyt - textilnú šnúrku, ktorú je možné kedykoľvek odstrániť.Materiál: plast bez BPAPriemer a rozmery: 7 cm / 18 x 7 x 7 cm

čítať viac čítať menej

10.57€

Bežná cena 10.90€

Dostupné ihneď

10.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Podporte pitný režim svojich detičiek. Zdravá plastová fľaša je skvelým doplnkom do školy, ale tiež do batôžka na výlety.

Fľašu s objemom 400 ml zdobí roztomilý motív požiarnika. Svojím dizajnom ju odporúčame ako darček pre chlapcov.

Hravá fľaša pre deti je vyrobená z nezávadného plastu. Má praktický vrchnák, ktorý sa jednoducho zaistí a tak sa tekutina z fľaše nevyleje ani pri jej prevrátení. Má tiež praktický úchyt - textilnú šnúrku, ktorú je možné kedykoľvek odstrániť.

Materiál: plast bez BPA

Priemer a rozmery: 7 cm / 18 x 7 x 7 cm

SKU 1172831
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4010168234441
Kód produktu 36.303695
Upozornenia Tovar nie je hračka.
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško