Fixky voňavé 8ks

S týmito voňavými fixkami sa stane každé dieťa umelcom! Namaľuj čokoládu, ktorá bude voňať sladko ako čokoláda, melón, ktorý ti svojou vôňou hneď privodí letnú atmosféru či opičku s banánom, ktorý bude tak rozvoniavať, že opička bude chcieť vyskočiť z papiera a zjesť ho. A čo tak vyskúšať kombináciu čokolády ... a jahôd?Paletu farieb tvorí červená, oranžová, žltá, tmavozelená, bledozelená, modrá, fialová a hnedá. Každá fixka má na sebe nakreslené jedlo, ktoré vyjadruje jej vôňu. Maľovanie fixkami pomáha rozvíjať jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, trpezlivosť, sústredenosť, predstavivosť, kreativitu i vizuálne vnímanie.Voňavé fixky sú zdravotne nezávadné a zmývateľné, kompaktné a prenosné, ideálne na cesty či dovolenky.

čítať viac čítať menej

7.75€

Bežná cena 7.99€

Dostupné ihneď

7.99€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

S týmito voňavými fixkami sa stane každé dieťa umelcom! Namaľuj čokoládu, ktorá bude voňať sladko ako čokoláda, melón, ktorý ti svojou vôňou hneď privodí letnú atmosféru či opičku s banánom, ktorý bude tak rozvoniavať, že opička bude chcieť vyskočiť z papiera a zjesť ho. A čo tak vyskúšať kombináciu čokolády a jahôd?

Paletu farieb tvorí červená, oranžová, žltá, tmavozelená, bledozelená, modrá, fialová a hnedá. Každá fixka má na sebe nakreslené jedlo, ktoré vyjadruje jej vôňu. 

Maľovanie fixkami pomáha rozvíjať jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, trpezlivosť, sústredenosť, predstavivosť, kreativitu i vizuálne vnímanie.

Voňavé fixky sú zdravotne nezávadné a zmývateľné, kompaktné a prenosné, ideálne na cesty či dovolenky.


SKU 1175259
Značka Tiger Tribe
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 9341736007934
Kód produktu 663.70130
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Tiger Tribe
Austrálska značka TIGER TRIBE vznikla v rovnakom čase, ako najslávnejší smartfón sveta s jabĺčkom v logu. A predsa je prvou voľbou práve pre tých rodičov, ktorí deti pri displejoch vychovávať nechcú. Inšpirovaní vlastnými dvoma „tigríčatami“, manželia Greenovci tvoria kreatívne a interaktívne hry, ktoré zároveň zohľadňujú moderný životný štýl - sú kompaktné a prenosné, ideálne na cesty aj dovolenky.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško