Fixky obojstranné pastelové 6ks

S týmito obojstrannými fixkami sa stane každé dieťa umelcom! Z jednej strany maľujete jemným špicatým hrotom o priemere 0,8 mm, z druhej máte k dispozícii plochý hrot o priemere 3 mm - maľovanie sa preto stáva variabilnejšie a zaujímavejšie. Paletu farieb tvoria jemné hravé pastelové odtiene.Maľovanie fixkami pomáha rozvíjať jemnú ... detskú motoriku, úchop, koordináciu očí a rúk, trpezlivosť, sústredenosť, vizuálne a estetické cítenie, kreativitu a predstavivosť.Fixky sú zdravotne nezávadné, rýchlo schnúce, zmývateľné, kompaktné a prenosné, ideálne na cesty či dovolenky.

čítať viac čítať menej

7.75€

Bežná cena 7.99€

Momentálne nedostupné

7.99€

Rezervujte v 9 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

S týmito obojstrannými fixkami sa stane každé dieťa umelcom! Z jednej strany maľujete jemným špicatým hrotom o priemere 0,8 mm, z druhej máte k dispozícii plochý hrot o priemere 3 mm - maľovanie sa preto stáva variabilnejšie a zaujímavejšie. Paletu farieb tvoria jemné hravé pastelové odtiene.

Maľovanie fixkami pomáha rozvíjať jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu očí a rúk, trpezlivosť, sústredenosť, vizuálne a estetické cítenie, kreativitu a predstavivosť.

Fixky sú zdravotne nezávadné, rýchlo schnúce, zmývateľné, kompaktné a prenosné, ideálne na cesty či dovolenky.

SKU 1175286
Značka Tiger Tribe
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 9341736009426
Kód produktu 663.70131
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Tiger Tribe
Austrálska značka TIGER TRIBE vznikla v rovnakom čase, ako najslávnejší smartfón sveta s jabĺčkom v logu. A predsa je prvou voľbou práve pre tých rodičov, ktorí deti pri displejoch vychovávať nechcú. Inšpirovaní vlastnými dvoma „tigríčatami“, manželia Greenovci tvoria kreatívne a interaktívne hry, ktoré zároveň zohľadňujú moderný životný štýl - sú kompaktné a prenosné, ideálne na cesty aj dovolenky.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško