Fixky obojstranné 10ks

S týmito obojstrannými fixkami sa stane každé dieťa umelcom! Sú produktom austrálskej značky Tiger Tribe a sú vhodné ako darček tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Z jednej strany maľujete klasickou fixkou, z druhej strany máte k dispozícii hrubší štetcový hrot - maľovanie sa preto stáva variabilnejšie a zaujímavejšie. Paletu ... farieb tvorí žltá, oranžová, červená, ružová, fialová, zelená, bledo modrá, tmavo modrá, hnedá a čierna.Maľovanie fixkami pomáha rozvíjať jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, trpezlivosť, sústredenosť, predstavivosť, kreativitu i vizuálne vnímanie.Fixky sú zdravotne nezávadné a zmývateľné, kompaktné a prenosné, ideálne na cesty či dovolenky.Odporúčaný vek: 3 roky a viac

čítať viac čítať menej

9.69€

Bežná cena 9.99€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

S týmito obojstrannými fixkami sa stane každé dieťa umelcom! Sú produktom austrálskej značky Tiger Tribe a sú vhodné ako darček tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Z jednej strany maľujete klasickou fixkou, z druhej strany máte k dispozícii hrubší štetcový hrot - maľovanie sa preto stáva variabilnejšie a zaujímavejšie. Paletu farieb tvorí žltá, oranžová, červená, ružová, fialová, zelená, bledo modrá, tmavo modrá, hnedá a čierna.

Maľovanie fixkami pomáha rozvíjať jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, trpezlivosť, sústredenosť, predstavivosť, kreativitu i vizuálne vnímanie.

Fixky sú zdravotne nezávadné a zmývateľné, kompaktné a prenosné, ideálne na cesty či dovolenky.

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

SKU 1174576
Značka Tiger Tribe
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 9341736005664
Kód produktu 663.70126
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Tiger Tribe
Austrálska značka TIGER TRIBE vznikla v rovnakom čase, ako najslávnejší smartfón sveta s jabĺčkom v logu. A predsa je prvou voľbou práve pre tých rodičov, ktorí deti pri displejoch vychovávať nechcú. Inšpirovaní vlastnými dvoma „tigríčatami“, manželia Greenovci tvoria kreatívne a interaktívne hry, ktoré zároveň zohľadňujú moderný životný štýl - sú kompaktné a prenosné, ideálne na cesty aj dovolenky.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou