Fixky obojstranné 10ks

S týmito obojstrannými fixkami sa stane každé dieťa umelcom! Z jednej strany maľujete klasickou fixkou, z druhej máte k dispozícii hrubší štetcový hrot - maľovanie sa preto stáva variabilnejšie a zaujímavejšie. Paletu farieb tvorí žltá, oranžová, červená, ružová, fialová, zelená, bledo modrá, tmavo modrá, hnedá a čierna.Maľovanie fixkami pomáha rozvíjať ... jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu očí a rúk, trpezlivosť, sústredenosť, vizuálne a estetické cítenie, kreativitu a predstavivosť.Fixky sú zdravotne nezávadné a zmývateľné, kompaktné a prenosné, ideálne na cesty či dovolenky.

čítať viac čítať menej

9.69€

Bežná cena 9.99€

Dostupné ihneď

9.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

S týmito obojstrannými fixkami sa stane každé dieťa umelcom! Z jednej strany maľujete klasickou fixkou, z druhej máte k dispozícii hrubší štetcový hrot - maľovanie sa preto stáva variabilnejšie a zaujímavejšie. Paletu farieb tvorí žltá, oranžová, červená, ružová, fialová, zelená, bledo modrá, tmavo modrá, hnedá a čierna.

Maľovanie fixkami pomáha rozvíjať jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu očí a rúk, trpezlivosť, sústredenosť, vizuálne a estetické cítenie, kreativitu a predstavivosť.

Fixky sú zdravotne nezávadné a zmývateľné, kompaktné a prenosné, ideálne na cesty či dovolenky.

SKU 1174576
Značka Tiger Tribe
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 9341736005664
Kód produktu 663.70126
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Tiger Tribe
Austrálska značka TIGER TRIBE vznikla v rovnakom čase, ako najslávnejší smartfón sveta s jabĺčkom v logu. A predsa je prvou voľbou práve pre tých rodičov, ktorí deti pri displejoch vychovávať nechcú. Inšpirovaní vlastnými dvoma „tigríčatami“, manželia Greenovci tvoria kreatívne a interaktívne hry, ktoré zároveň zohľadňujú moderný životný štýl - sú kompaktné a prenosné, ideálne na cesty aj dovolenky.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško