Doprava zadarmo pre registrovaných: kód TOYE19D

Farebný kriket

Kriket patrí medzi najobľúbenejšie hry na celom svete. Nie je na ňom, navyše, nič zložité - uvidíte, ako pôjde vašim juniorom! Farebný kriket pre deti obsahuje dve kriketové pálky, dve guľôčky a štyri farebné bránky. Originálna spoločenská hra sa dá hrať na čerstvom vzduchu aj v interiéri. Rozostavte bránky tak, aby vytvárali stále zložitejšie dráhy a spočítajte, koľko pokusov vám trvá, než nimi guľku preženiete.  Hra je vhodná pre deti od 3 rokov. Rozmery: 49,6 x 7 x 26 cm Materiál: drevo

26.69€

Bežná cena 29.99€

Momentálne nedostupné

26.69€

Bežná cena 29.99€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Kriket patrí medzi najobľúbenejšie hry na celom svete. Nie je na ňom, navyše, nič zložité - uvidíte, ako pôjde vašim juniorom!

Farebný kriket pre deti obsahuje dve kriketové pálky, dve guľôčky a štyri farebné bránky. Originálna spoločenská hra sa dá hrať na čerstvom vzduchu aj v interiéri. Rozostavte bránky tak, aby vytvárali stále zložitejšie dráhy a spočítajte, koľko pokusov vám trvá, než nimi guľku preženiete. 

Hra je vhodná pre deti od 3 rokov.

Rozmery: 49,6 x 7 x 26 cm

Materiál: drevo

Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478011663
Kód produktu 38.4302
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov, nebezpečenstvo úrazu.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou