Farebné ceruzky akvarelové 24ks

S farbičkami s akvarelovým efektom sa vaše dieťa pohrúži do kreatívneho raja. Všetkých malých aj veľkých umelcov vtiahnu do sveta tvorby, kde sa zastaví čas a kde sa môžu vyjadriť líniou a škvrnou zároveň.Pomocou 24 kusov akvarelových pasteliek, jedného štetca a trochou vody s nadšením budú fascinovane pozorovať ako sa pigment ... pôsobením vody rozmýva, pôvodná kresba mizne a stáva sa z nej maľba.Rozmývanie dosiahneme jednoduchým nanesením malého množstva vody pomocou štetca.Štetec nie je súčasťou balenia.

čítať viac čítať menej

12.50€

Dostupné ihneď

12.50€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

S farbičkami s akvarelovým efektom sa vaše dieťa pohrúži do kreatívneho raja. Všetkých malých aj veľkých umelcov vtiahnu do sveta tvorby, kde sa zastaví čas a kde sa môžu vyjadriť líniou a škvrnou zároveň.

Pomocou 24 kusov akvarelových pasteliek, jedného štetca a trochou vody s nadšením budú fascinovane pozorovať ako sa pigment pôsobením vody rozmýva, pôvodná kresba mizne a stáva sa z nej maľba.

Rozmývanie dosiahneme jednoduchým nanesením malého množstva vody pomocou štetca.

Štetec nie je súčasťou balenia.

SKU 1171485
Značka Giotto
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 8000825255809
Kód produktu 114 255800
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško