Farby na tvár v ceruzke Glamour 6 ks

Perfektná sada trblietavých ceruziek Giotto Make Up obsahuje 6 super farieb, ktoré neobsahujú toxické látky a sú certifikované pre použitie na koži. Farby na tvár v ceruzke sú vyrobené z bezpečných prísad a vysoko kvalitných pigmentov. Výrobok je dermatologicky testovaný. Farbu z tela môžete odstrániť neutrálnym mydlom a teplou vodou. Produkt nie je testovaný na ... zvieratách. Sada ceruziek obsahuje inštrukčnú brožúru a je vhodná pre deti od 3 rokov.

čítať viac čítať menej

16.50€

Dostupné ihneď

16.50€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Perfektná sada trblietavých ceruziek Giotto Make Up obsahuje 6 super farieb, ktoré neobsahujú toxické látky a sú certifikované pre použitie na koži.

Farby na tvár v ceruzke sú vyrobené z bezpečných prísad a vysoko kvalitných pigmentov. Výrobok je dermatologicky testovaný. Farbu z tela môžete odstrániť neutrálnym mydlom a teplou vodou.

Produkt nie je testovaný na zvieratách. 

Sada ceruziek obsahuje inštrukčnú brožúru a je vhodná pre deti od 3 rokov.

SKU 1137353
Značka Giotto
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 8000825031137
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, po prehltnutí môžu spôsobiť udusenie.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško