Exotické vtáky v tube

Exotické vtáky mix v tube z dielne značky Safari obsahuje ručne maľovanú kolekciu vtáčích miniatúr v muzeálnej kvalite a počte 11 kusov.Figúrky realistickým spôsobom zobrazujú niekoľko rôznych exotických druhov vtákov, hra s nimi podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, fantáziu a predstavivosť.Sú gumenné, majú všestranné využitie, ako aj edukačný ... charakter. Pre deti sú maximálne bezpečné, neobsahujú ftaláty, ani BPA.Figúrky sú dodávané v priehľadnej uzatvárateľnej tube s praktickým uzáverom.Rozmery tuby: 4 x 4 x 33 cmRozmery figúrok: od 3,2 - 9,5 cmOdporúčaný vek: 3 roky a viacUpozornenie: Figúrky zvierat nie je možné zakúpiť samostatne, vždy iba ako celú sadu.

čítať viac čítať menej

13.90€

Momentálne nedostupné

13.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Exotické vtáky mix v tube z dielne značky Safari obsahuje ručne maľovanú kolekciu vtáčích miniatúr v muzeálnej kvalite a počte 11 kusov.

Figúrky realistickým spôsobom zobrazujú niekoľko rôznych exotických druhov vtákov, hra s nimi podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, fantáziu a predstavivosť.

Sú gumenné, majú všestranné využitie, ako aj edukačný charakter. Pre deti sú maximálne bezpečné, neobsahujú ftaláty, ani BPA.

Figúrky sú dodávané v priehľadnej uzatvárateľnej tube s praktickým uzáverom.

Rozmery tuby: 4 x 4 x 33 cm

Rozmery figúrok: od 3,2 - 9,5 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

Upozornenie: Figúrky zvierat nie je možné zakúpiť samostatne, vždy iba ako celú sadu.

SKU 1172186
Značka Safari
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 095866680404
Kód produktu 175.S680404
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Safari
Manželia Rubelovci v roku 1982 pri návšteve ZOO objavili jednoduchú kartovú hru s ohrozenými druhmi zvierat. Prebudila v nich túžbu šíriť osvetu skrz radosť z hry, ktorá vyvrcholila vznikom úchvatnej kolekcie zvieracích miniatúr v muzeálnej kvalite. Spolu s ručne maľovanými figúrkami zvierat, dinosaurov a mýtických bytostí SAFARI dieťa dostane aj pútavé a poučné informácie o ich skutočných predlohách.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško