Elektronické Bubny Žabka

Sada bubnov v štýle žabky je perfektná hudobná hračka pre deti od 2 rokov. Skúšajte rôzne typy zvukov vrátane kvákania a kŕkania žaby, v žánroch rocku, world music, či elektropopu. Bubny obsahujú aj zábavnú hru na precvičenie postrehu - chyť muchu! Čím lepší postreh, tým rýchlejšie muška sadá na iné ... miesto. V tme bubny krásne svietia a na ochranu sluchu rodičov je tu ovládanie hlasitosti :) Tlačidlo s notami pustí známe škôlkarske melódie, do ktorých si dieťatko trénuje rytmiku. Svoje kreácie dokonca môžete s deťmi nahrávať! Kariéra malého hudobníka je hračka! :)Rozmery: 44.5 x 12.7 x 25.4 cmHračka neobsahuje ftaláty ani BPA.Rytmické elektronické bubny pre deti obsahujú:1 x sada bubnov2 x paličky4 x AA batérie

čítať viac čítať menej

51.31€

Bežná cena 52.90€

Dostupné ihneď

52.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Sada bubnov v štýle žabky je perfektná hudobná hračka pre deti od 2 rokov. Skúšajte rôzne typy zvukov vrátane kvákania a kŕkania žaby, v žánroch rocku, world music, či elektropopu. Bubny obsahujú aj zábavnú hru na precvičenie postrehu - chyť muchu! Čím lepší postreh, tým rýchlejšie muška sadá na iné miesto. V tme bubny krásne svietia a na ochranu sluchu rodičov je tu ovládanie hlasitosti :) Tlačidlo s notami pustí známe škôlkarske melódie, do ktorých si dieťatko trénuje rytmiku. Svoje kreácie dokonca môžete s deťmi nahrávať! Kariéra malého hudobníka je hračka! :)

Rozmery: 44.5 x 12.7 x 25.4 cm
Hračka neobsahuje ftaláty ani BPA.

Rytmické elektronické bubny pre deti obsahujú:
1 x sada bubnov
2 x paličky
4 x AA batérieSKU 1161249
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 062243277724
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško