Elektrický klavír Líška

Elektrický klavír, alebo kalimba, je pôvodom hudobný nástroj z Afriky. Kovové lamely, ktoré obsahuje, vydávajú rozličné harmonické zvuky, a to v závislosti od ich veľkosti. Tento hudobný nástroj, ilustrovaný líškou a perím, potrénuje vaše dieťa v jemnej motorike rúk, audiovizuálnom vnímaní, v sústredenosti, fantázii a predstavivosti a v neposlednom rade ... vycibrí ich zmysel pre rytmus a vzťah k hudbe ako takej. Materiálové zloženie: drevoRozmery: 13 x 14 cm

čítať viac čítať menej

76.63€

Bežná cena 79.00€

Dostupné ihneď

79.00€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Elektrický klavír, alebo kalimba, je pôvodom hudobný nástroj z Afriky. Kovové lamely, ktoré obsahuje, vydávajú rozličné harmonické zvuky, a to v závislosti od ich veľkosti. Tento hudobný nástroj, ilustrovaný líškou a perím, potrénuje vaše dieťa v jemnej motorike rúk, audiovizuálnom vnímaní, v sústredenosti, fantázii a predstavivosti a v neposlednom rade vycibrí ich zmysel pre rytmus a vzťah k hudbe ako takej. 

Materiálové zloženie: drevo

Rozmery: 13 x 14 cm

SKU 1175336
Značka Moulin Roty
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 3575677141167
Kód produktu 32.714116
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia.
Moulin Roty
História značky MOULIN ROTY sa začala písať pred 45 rokmi, keď skupinka nadšencov hľadala miesto pre spoločnú tvorbu a komunitný život. Kúpili starý mlyn, zrekonštruovali ho - a možno práve jeho genius loci je za tým, že sa z firmy stal po celom svete symbol francúzskeho šmrncu a perfekcionizmu. Ich hračky spoznáte podľa chic dizajnu, lahodnej farebnej škály a materiálov, ktorých sa zatúžite dotknúť. Jedinečné hračky francúzskej značky Moulin Roty pre najmenších snúbia zmysel pre krásu s kvalitou. Jemné mojkavé materiály a harmonické farby prináša Moulin Roty na trh už od roku 1972. Partia umelcov - kamarátov začala tvoriť "hračky minulosti pre deti súčasnosti" - hebké a snové textilné bábiky, plyšové zvieratká z krajiny fantázie, krásne melódie na zaspávanie, hryzadlá a hrkálky, mojkacie uteráčiky, alebo klasické plyšáky v originálnom prevedení. Každá kolekcia má svoju roztomilú estetiku. Hračky z dielne Moulin Roty potešia nie len detičky, ale aj tých najnáročnejších rodičov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško