SKU
1160052
Dostupnosť: SKLADOM

Dve srdcia – reliéf vyrezávanie

Special Price 13,93 € Regular Price 19,90 €
Dostupnosť na webe
Ihneď
Dostupnosť v predajniach
Momentálne nedostupné

Objavte farebné vnútro niekoľkonásobne ocenenej tvorivej sady "Sochy podľa farieb" - reliéfy a sošky z inovatívneho vrstveného materiálu zo zemiakového škrobu! Zemiakové drevo - to je pevný a zároveň krehký ekologický a biodegradovateľný materiál.

Odkrývaním jednotlivých vodorovných vrstiev zemiakového dreva objavíte farebné vrstvy, pomocou ktorých vytvoríte dokonalý reliéf Dve srdcia. Najprv objavte žltú vrstvu. Po jej odstránení narazíte na detailnejšiu červenú vrstvu a získate reliéf dvoch sŕdc :) Povrch môžete upraviť do lesklej podoby pomocou jemného náteru vody.

Vyrezávanie je určené pre pokročilých výtvarníkov za dozoru dospelej osoby. Na prácu odporúčame používať ostré rydlá na linoryt či drevorezbu. Rydlo nie je súčasťou balenia. Rydlo vždy držte smerom od seba, prípadne použite ochranné rukavice.

Odporúčaný vek od 10 rokov.

Vnímavé hračky

Prinášame nápadité a vkusné hračky, ktoré si deti zamilujú a radi sa k nim vracajú. Zmysluplné hračky pre správny vývoj a rozvoj všestranných schopností.

Pre najmilších to najlepšie

Hračky svetových značiek vyberané odborníkmi, ktoré získali mnohé ocenenia. Kvalitné, nezávadné a trvácne hračky, ktoré nie sú len na jedno použitie.

Doprava zadarmo nad 50 €

1700+ odberných miest Zásielkovne (2,50 €), kuriér GLS (3,90 €), pošta na adresu (4,90 €) a v Bratislave aj večerný expres (5,90 €). Bezpečná platba cez platobnú bránu či na dobierku.

Skvelý zákaznícky servis

Neviete, čo presne hľadáte a deti už majú všetko? Spýtajte sa nás, radi odporučíme darček, ktorý určite bude mať úspech.

Ďalšie produkty Carving Colors