Dúhový školský autobus Sylvanian Families

Krásný duhový autobus zo série Sylvanian Families, do ktorého zmestíte až 12 detí, z toho 5 detí do hornej časti a 7 detí do spodnej časti. Stoličky z vrchnej časti ale viete veľmi jednoducho premeniť na zábavnú šmýkačku alebo hojdačku, odstránením sedadiel zo spodnej časti zase odhalíte bazénik. Je to ... tak originálne!Balenie obsahuje: školský autobus, sedadlá v spodnej časti a sedadlá v hornej častiSada je ideálna na rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu či koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj vizuálneho a priestorového vnímania, slovnej zásoby, fantázie a predstavivosti.Materiálové zloženie: plastRozmery autobusu: 8 x 24 x 10 cmRozmery balenia: 26,5 x 17,5 x 12,5 cmVhodné pre deti od 3 rokov. Jednotlivé sady, prvky a prostredia možno ľubovoľne kombinovať.

čítať viac čítať menej

20.90€

Dostupné ihneď

20.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Krásný duhový autobus zo série Sylvanian Families, do ktorého zmestíte až 12 detí, z toho 5 detí do hornej časti a 7 detí do spodnej časti. Stoličky z vrchnej časti ale viete veľmi jednoducho premeniť na zábavnú šmýkačku alebo hojdačku, odstránením sedadiel zo spodnej časti zase odhalíte bazénik. Je to tak originálne!

Balenie obsahuje: školský autobus, sedadlá v spodnej časti a sedadlá v hornej časti

Sada je ideálna na rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu či koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj vizuálneho a priestorového vnímania, slovnej zásoby, fantázie a predstavivosti.

Materiálové zloženie: plast

Rozmery autobusu: 8 x 24 x 10 cm

Rozmery balenia: 26,5 x 17,5 x 12,5 cm

Vhodné pre deti od 3 rokov. Jednotlivé sady, prvky a prostredia možno ľubovoľne kombinovať.SKU 1175650
Značka Sylvanian Families
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5054131053171
Kód produktu 218.5317
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Sylvanian Families
Rodinky Sylvanian Families sú založené na troch princípoch: Príroda, Rodina a Láska. Tieto sú deťom veľmi dobre známe, takže hranice predstavivosti pri hre s hračkami Sylvanian sú neobmedzené. Deti si pri hre rozvíjajú sociálne cítenie a postavenie v rôznych životných rolách. Hračky s postavičkami Sylvanian Families predstavujú dlhú medzinárodnú históriu. Boli vyvinuté v roku 1985 v Japonsku a odtiaľ sa postupne rozšírili cez Veľú Britániu do sveta.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško