Dúhové prevody

Učenie môže byť nielen kreatívne, ale aj zábavné. Umiestnite 7 pestrofarebných prevodových koliesok na drevenú základňu tak, aby sa všetky točili tým správnym smerom! Pootočte červenou kľukou a zistite, či ste postupovali správne. Len dokonalé umiestnenie prevodov totiž dokáže vytvoriť funkčný mechanizmus a zároveň krásne umelecké dielo plné hypnotických vzorov a farieb. Originálna ... hra deti povzbudzuje k logickému zmýšľaniu, priestorovej predstavivosti, trpezlivosti a manuálnej zručnosti, no trénuje aj ich úchop, jemnú motoriku či koordináciu očí a rúk. Materiálové zloženie: drevo Hmotnosť: 0,26 kg Rozmery: 20,7 x 20,7 x 3,1 cm

čítať viac čítať menej

9.99€

Dostupné ihneď

9.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Učenie môže byť nielen kreatívne, ale aj zábavné. Umiestnite 7 pestrofarebných prevodových koliesok na drevenú základňu tak, aby sa všetky točili tým správnym smerom! Pootočte červenou kľukou a zistite, či ste postupovali správne. Len dokonalé umiestnenie prevodov totiž dokáže vytvoriť funkčný mechanizmus a zároveň krásne umelecké dielo plné hypnotických vzorov a farieb.

Originálna hra deti povzbudzuje k logickému zmýšľaniu, priestorovej predstavivosti, trpezlivosti a manuálnej zručnosti, no trénuje aj ich úchop, jemnú motoriku či koordináciu očí a rúk.

Materiálové zloženie: drevo

Hmotnosť: 0,26 kg

Rozmery: 20,7 x 20,7 x 3,1 cm

SKU 1160068
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594585309
Kód produktu 48 58530
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezepečenstvo udusenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško