Dúhové počítadlo

Desať radov po desiatich guľôčkach v pestrých veselých farbách. Dúhové drevené počítadlo hravou formou objasní základné matematické úkony a pomôže aj tým najmenším deťom pochopiť sčítanie či odčítanie pomocou názorných príkladov. Skúste s ním porátať predmety, ktoré vás dennodenne obklopujú: hračky, bábiky, autíčka, topánky či ovocie. Hra s počítadlom je ... dobrá aj na precvičenie motoriky a rozpoznávanie farieb.   Dúhové počítadlo je didaktická pomôcka pre deti od 12 mesiacov.

čítať viac čítať menej

18.19€

Bežná cena 19.99€

Dostupné ihneď

19.99€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Desať radov po desiatich guľôčkach v pestrých veselých farbách. Dúhové drevené počítadlo hravou formou objasní základné matematické úkony a pomôže aj tým najmenším deťom pochopiť sčítanie či odčítanie pomocou názorných príkladov.

Skúste s ním porátať predmety, ktoré vás dennodenne obklopujú: hračky, bábiky, autíčka, topánky či ovocie. Hra s počítadlom je dobrá aj na precvičenie motoriky a rozpoznávanie farieb.  

Dúhové počítadlo je didaktická pomôcka pre deti od 12 mesiacov.

SKU 1162073
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 6943478002593
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško