Drevený waflovač

Zostante cez víkend dlhšie v posteli a nechajte vašich najmenších, aby vám priniesli raňajky do postele. S týmto waflovačom to pre vás spravia veľmi radi. Cítite, ako to z ich kuchynky už rozvoniava? Nezabudnite si objednať aj čerstvé jahody a javorový sirup. Vaši kuchári vám ich s radosťou naservírujú.Balenie obsahuje ... 12 dielov.

čítať viac čítať menej

23.49€

Bežná cena 24.99€

Dostupné ihneď

24.99€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Zostante cez víkend dlhšie v posteli a nechajte vašich najmenších, aby vám priniesli raňajky do postele. S týmto waflovačom to pre vás spravia veľmi radi. Cítite, ako to z ich kuchynky už rozvoniava? Nezabudnite si objednať aj čerstvé jahody a javorový sirup. Vaši kuchári vám ich s radosťou naservírujú.

Balenie obsahuje 12 dielov.

SKU 1173137
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478019355
Kód produktu 38.3149
Upozornenia Pred prvým použitím dôkladne umyte, s výnimkou drevených častí. Len na hranie. Nepoužívajte so skutočným jedlom a spotrebičmi. Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško