Drevený obchodík

Ide sa predávať a nakupovať! Realistický stánok obsahuje všetko, čo v obchodíku budete potrebovať, vrátane ručného skeneru, ktorý po stlačení tlačidla pípa a svieti. Kalkulačka dokáže zrátať cenu nákupu a platiť tu dokonca môžete kreditnou kartou, ktorá po pretiahnutí cez terminál vydá klasické zapípanie. Obchodík je vyrobený z dreva a ... je vhodný pre deti od 3 rokov.Rozmery: 64 x 88 x 94 cm

čítať viac čítať menej

118.29€

Bežná cena 129.99€

Dostupné ihneď

129.99€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Ide sa predávať a nakupovať! Realistický stánok obsahuje všetko, čo v obchodíku budete potrebovať, vrátane ručného skeneru, ktorý po stlačení tlačidla pípa a svieti. Kalkulačka dokáže zrátať cenu nákupu a platiť tu dokonca môžete kreditnou kartou, ktorá po pretiahnutí cez terminál vydá klasické zapípanie.

Obchodík je vyrobený z dreva a je vhodný pre deti od 3 rokov.

Rozmery: 64 x 88 x 94 cm

SKU 1175003
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478023840
Kód produktu 38.3159
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Používať pod dohľadom dospelej osoby.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško