Drevený kaleidoskop

Kaleidoskop deťom umožní vidieť svet z novej perspektívy. Klasická optická hračka z dielne nemeckej značky Hape teraz prichádza v drevenom vyhotovení s farebným okrajom. Napriek svojej jednoduchosti dokáže zabaviť na dlhší čas a nestarnúca hračka navyše poteší všetky vekové kategórie. Rozmery kaleidoskopu: 5 x 5. x 5 cmHračka je vhodná ... pre deti od 3 rokov.

čítať viac čítať menej

2.27€

Bežná cena 2.49€

Dostupné ihneď

2.49€

Rezervujte v 10 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Kaleidoskop deťom umožní vidieť svet z novej perspektívy. Klasická optická hračka z dielne nemeckej značky Hape teraz prichádza v drevenom vyhotovení s farebným okrajom. Napriek svojej jednoduchosti dokáže zabaviť na dlhší čas a nestarnúca hračka navyše poteší všetky vekové kategórie.

Rozmery kaleidoskopu: 5 x 5. x 5 cm

Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov.

SKU 1174997
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478003354
Kód produktu 38.1003
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Odstráňte všetky časti obalu predtým, než dáte výrobok dieťaťu.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško