Drevený hriankovač biely

Pripraviť raňajky je teraz oveľa väčšia zábava! Nechajte si priniesť raňajky do postele od vašich detí. S týmto hriankovačom to bude pre nich potešením. Skvelý doplnok do detskej kuchynky. Rozmery 18 x 18 x 11,2 cm.

20.92€

Bežná cena 22.99€

Dostupné na predajni

22.99€

Rezervujte v 10 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Pripraviť raňajky je teraz oveľa väčšia zábava! Nechajte si priniesť raňajky do postele od vašich detí. S týmto hriankovačom to bude pre nich potešením. Skvelý doplnok do detskej kuchynky.

Rozmery 18 x 18 x 11,2 cm.

SKU 1172262
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 6943478019348
Kód produktu 38.3148
Upozornenia Nevhodné pre deti do 2 rokov.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško