Drevené puzzle obrázkové

Jednoduché drevené puzzle s deviatimi dielikmi za pomoci šikovných detských ručičiek odhalí výjav zo života zvieratiek. Obrázkové drevené puzzle je dostatočne veľké a farebné, takže zaujme aj menšie deti už od dvoch rokov. Na ich lepší úchop a jednoduchšie skladanie poslúži praktický drevený rámček.  Dieliky i podložka sú vyrobené z ... kvalitného dreva, a tak aj po opakovanom skladaní nehrozí ohýbanie či zničenie jednotlivých dielikov. Drevené puzzle podporuje rozvoj jemnej motoriky u detí, koordináciu oko-ruka a logické myslenie. Puzzle je vhodné pre deti od 2 rokov. Rozmery puzzle: 18 × 18 cm

čítať viac čítať menej

4.90€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

4.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Jednoduché drevené puzzle s deviatimi dielikmi za pomoci šikovných detských ručičiek odhalí výjav zo života zvieratiek.

Obrázkové drevené puzzle je dostatočne veľké a farebné, takže zaujme aj menšie deti už od dvoch rokov. Na ich lepší úchop a jednoduchšie skladanie poslúži praktický drevený rámček.  Dieliky i podložka sú vyrobené z kvalitného dreva, a tak aj po opakovanom skladaní nehrozí ohýbanie či zničenie jednotlivých dielikov.

Drevené puzzle podporuje rozvoj jemnej motoriky u detí, koordináciu oko-ruka a logické myslenie.

Puzzle je vhodné pre deti od 2 rokov.

Rozmery puzzle: 18 × 18 cm

Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4013594574990
Kód produktu 48.57499
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou