Drevené požiarnicke auto s rebríkom

Parádne požiarnicke auto s výsuvným rebríkom a požiarnou hadicou poteší všetky aktívne deti, ktoré milujú hru s autíčkami a túžia hrdinsky pomáhať a zachraňovať! Ocenia jeho robustné rozmery, realistické prevedenie a univerzálne použitie pri rôznych hrách.Vďaka kontaktu s takýmto typom hračky trénujú svoju jemnú motoriku i koordináciu pohybov očí a ... rúk, vizuálne a priestorové vnímanie, ale aj logické myslenie a predstavivosť.Materiálové zloženie: drevo, zdravotne nezávadné atramenty, gumaRozmery: 27,3 x 17 x 6,5 cmHmotnosť: 1,14 kg

čítať viac čítať menej

23.18€

Bežná cena 30.90€

Dostupné ihneď

30.90€

Rezervujte v 5 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Parádne požiarnicke auto s výsuvným rebríkom a požiarnou hadicou poteší všetky aktívne deti, ktoré milujú hru s autíčkami a túžia hrdinsky pomáhať a zachraňovať! Ocenia jeho robustné rozmery, realistické prevedenie a univerzálne použitie pri rôznych hrách.

Vďaka kontaktu s takýmto typom hračky trénujú svoju jemnú motoriku i koordináciu pohybov očí a rúk, vizuálne a priestorové vnímanie, ale aj logické myslenie a predstavivosť.

Materiálové zloženie: drevo, zdravotne nezávadné atramenty, guma

Rozmery: 27,3 x 17 x 6,5 cm

Hmotnosť: 1,14 kg

SKU 1175596
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594558778
Kód produktu 48.55877
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje dlhú šnúru, nebezpečenstvo uškrtenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško