Drevené pexeso pre najmenších

Klasické pexeso v počte 8 párov a v hravých detských motívoch trénuje úchop, jemnú motoriku, koordináciu očí a rúk, ale hlavne sústredenosť, pozornosť, pamäť, vizuálne vnímanie a predstavivosť.Materiálové zloženie: drevoHmotnosť: 0,23 kgRozmery: 5 x 5 cm

7.99€

Momentálne nedostupné

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Klasické pexeso v počte 8 párov a v hravých detských motívoch trénuje úchop, jemnú motoriku, koordináciu očí a rúk, ale hlavne sústredenosť, pozornosť, pamäť, vizuálne vnímanie a predstavivosť.

Materiálové zloženie: drevo

Hmotnosť: 0,23 kg

Rozmery: 5 x 5 cm

SKU 1133800
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4013594568739
Kód produktu 48 56873
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou