Drevené koláčiky s tanierikom

Kto by odolal lahodným domácim koláčikom? Krehké linecké, voňavé punčové rezy či chrumkavé keksíky - ako stvorené na čajový večierok! Súprava drevených koláčikov s tanierikom skvele zapadne do detskej kuchynky a spestrí detské hry. Podporuje pritom detskú predstavivosť, sociálne zručnosti i jemnú motoriku. Celá sada je vyrobená z kvalitného dreva ... a nafarbená príjemnými pastelovými farbami bez obsahu škodlivých látok. Detaily sú dokresľované ručne. Súprava obsahuje 9 drevených koláčikov a tanier.Je vhodná pre deti od 2 rokov.

čítať viac čítať menej

14.96€

Bežná cena 19.95€

Momentálne nedostupné

19.95€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Kto by odolal lahodným domácim koláčikom? Krehké linecké, voňavé punčové rezy či chrumkavé keksíky - ako stvorené na čajový večierok!

Súprava drevených koláčikov s tanierikom skvele zapadne do detskej kuchynky a spestrí detské hry. Podporuje pritom detskú predstavivosť, sociálne zručnosti i jemnú motoriku. Celá sada je vyrobená z kvalitného dreva a nafarbená príjemnými pastelovými farbami bez obsahu škodlivých látok. Detaily sú dokresľované ručne.

Súprava obsahuje 9 drevených koláčikov a tanier.
Je vhodná pre deti od 2 rokov.

SKU 1175284
Značka Le Toy Van
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 5060023412988
Kód produktu 727.TV298
Upozornenia Držte mimo dosahu ohňa. Obal uchovajte pre ďalšie využitie.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško