Drevené Čísla farebné

Krásne pestrofarebné čísla na všestranné využitie pri voľných hrách, prvom počítaní, vhodné aj ako dekorácia do izby malého školáka. Svojou jednoduchosťou ľahko zapadnú do hry a deti sa popri tom hravo rozvíjajú v počítaní a aritmetike. I tým najmenším môžu poslúžiť pri zdokonaľovaní triedenia tvarov a farieb. čísla 0-9

7.11€

Bežná cena 7.99€

Momentálne nedostupné

7.99€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Krásne pestrofarebné čísla na všestranné využitie pri voľných hrách, prvom počítaní, vhodné aj ako dekorácia do izby malého školáka. Svojou jednoduchosťou ľahko zapadnú do hry a deti sa popri tom hravo rozvíjajú v počítaní a aritmetike.

I tým najmenším môžu poslúžiť pri zdokonaľovaní triedenia tvarov a farieb.

čísla 0-9

Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 6943478007994
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou