Drevené Čísla farebné

Krásne pestrofarebné čísla na všestranné využitie pri voľných hrách, prvom počítaní, vhodné aj ako dekorácia do izby malého školáka. Svojou jednoduchosťou ľahko zapadnú do hry a deti sa popri tom hravo rozvíjajú v počítaní a aritmetike.I tým najmenším môžu poslúžiť pri zdokonaľovaní triedenia tvarov a farieb.čísla 0-9

4.00€

Bežná cena 7.99€

Momentálne nedostupné

7.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Krásne pestrofarebné čísla na všestranné využitie pri voľných hrách, prvom počítaní, vhodné aj ako dekorácia do izby malého školáka. Svojou jednoduchosťou ľahko zapadnú do hry a deti sa popri tom hravo rozvíjajú v počítaní a aritmetike.

I tým najmenším môžu poslúžiť pri zdokonaľovaní triedenia tvarov a farieb.

čísla 0-9

SKU 1150369
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 6943478007994
Upozornenia Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre prípad potreby. Dekorácie a farby sa môžu líšiť.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško