Drevené cestoviny

Hravou formou oboznamujú s prácou v kuchyni pri príprave jedla, rozvíja u nich jemnú detskú motoriku, úchop, trpezlivosť a sústredenosť, ale aj zmysel pre základnú pomoc v domácnosti. Okrem toho ich učí rozlišovať a pomenúvať základné suroviny a farby a pomáha tak rozvíjať ich slovnú zásobu. Materiálové zloženie: papier, plsť, ... drevo Počet kusov: 33 Rozmery balenia: 20 x 11 x 24 cm

čítať viac čítať menej

18.79€

Bežná cena 19.99€

Dostupné ihneď

19.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Hravou formou oboznamujú s prácou v kuchyni pri príprave jedla, rozvíja u nich jemnú detskú motoriku, úchop, trpezlivosť a sústredenosť, ale aj zmysel pre základnú pomoc v domácnosti. Okrem toho ich učí rozlišovať a pomenúvať základné suroviny a farby a pomáha tak rozvíjať ich slovnú zásobu.

Materiálové zloženie: papier, plsť, drevo

Počet kusov: 33

Rozmery balenia: 20 x 11 x 24 cm

SKU 1175002
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478006225
Kód produktu 38.3125
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Pred prvým použitím umyte všetky časti, ktoré nie sú z dreva. Používajte len ako hračku. Nepoužívajte so skutočným jedlom, v rúre alebo v peci. Hračka spĺňa európske a americké be
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško