Drevené autíčko Panáčik

Drevené autíčko s postavičkou pre všetkých malých pretekárov je tu! Panáčik po zatlačení vydáva zábavný zvuk. Hra s takýmto typom hračky podporuje detský úchop, jemnú motoriku, koordináciu očí a rúk, no stimuluje aj audiovizuálne vnímanie a predstavivosť. Materiálové zloženie: drevo Hmotnosť: 0,167 kg Rozmery: 8,7 x 7,6 x 8,6 cm Upozornenie: V prípade, že ... ako zákazník preferujete jeden z 2 vizuálnych prevedení autíčok (červené, modré), pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber farby bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane aj v prípade, že vami zvolená farba nebude skladom.

čítať viac čítať menej

5.18€

Bežná cena 6.90€

Dostupné ihneď

6.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Drevené autíčko s postavičkou pre všetkých malých pretekárov je tu! Panáčik po zatlačení vydáva zábavný zvuk.

Hra s takýmto typom hračky podporuje detský úchop, jemnú motoriku, koordináciu očí a rúk, no stimuluje aj audiovizuálne vnímanie a predstavivosť.

Materiálové zloženie: drevo

Hmotnosť: 0,167 kg

Rozmery: 8,7 x 7,6 x 8,6 cm

Upozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jeden z 2 vizuálnych prevedení autíčok (červené, modré), pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber farby bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane aj v prípade, že vami zvolená farba nebude skladom.

SKU 1140473
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 4013594550147
Kód produktu 48 55014
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško