Drevené 3D domino Farma

Klasická spoločenská hra Domino teraz prichádza vo verzii 3D a je určené pre našich najmenších! Súčasťou jednotlivých hracích doštičiek sú vyberateľné zvieratká či predmety z každodenného života na farme - hráči ich v prípade zhody spájajú dohromady.Domino hra cibrí úchop, jemnú detskú motoriku, koordináciu pohybov očí a rúk, logické myslenie, stratégiu i sústredenosť. ... V type 3D je tiež fantastická na trénig hmatového vnímania a rozpoznávania tvarov a veľkostí.Obsah balenia: 28 častíMateriálové zloženie: drevoRozmery jednej doštičky: 10 x 5 cmHmotnosť: 0,6 kg

čítať viac čítať menej

15.90€

Momentálne nedostupné

15.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Klasická spoločenská hra Domino teraz prichádza vo verzii 3D a je určené pre našich najmenších! Súčasťou jednotlivých hracích doštičiek sú vyberateľné zvieratká či predmety z každodenného života na farme - hráči ich v prípade zhody spájajú dohromady.

Domino hra cibrí úchop, jemnú detskú motoriku, koordináciu pohybov očí a rúk, logické myslenie, stratégiu i sústredenosť. V type 3D je tiež fantastická na trénig hmatového vnímania a rozpoznávania tvarov a veľkostí.

Obsah balenia: 28 častí

Materiálové zloženie: drevo

Rozmery jednej doštičky: 10 x 5 cm

Hmotnosť: 0,6 kg

SKU 1175599
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4013594568142
Kód produktu 48.56814
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško