Drevená stajňa s dvorom

Starosltlivo prepracovaná a ručne vyrobená drevená stajňa s kurníkom, dvorom, oplotkom a rebríkom, poteší všetky deti so zmyslom pre detail, realistickú hru a interaktívnu zábavu.Hra a kontakt s takýmto typom hračiek u detí rozvíja jemnú motoriku, úchop, koordináciu pohybov očí a rúk, trpezlivosť, sústredenosť, predstavivosť i fantáziu. Podnecuje tiež ich ... vizuálne vnímanie, spoločenský a jazykový rozvoj spojený s hraním rolí. Učí ich tak praktickým zručnostiam a sociálnej interakcii.Materiálové zloženie: odolný a trvalo udržateľný kaučukovník, zdobený netoxickými farbami - testované podľa najvyšších bezpečnostných noriem a štandardov (nadčasová "hračka", korá pretrvá - ohľaduplná k životnému prostrediu)Rozmery stajne: 45 x 40 x 24 cm

čítať viac čítať menej

59.95€

Momentálne nedostupné

59.95€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Starosltlivo prepracovaná a ručne vyrobená drevená stajňa s kurníkom, dvorom, oplotkom a rebríkom, poteší všetky deti so zmyslom pre detail, realistickú hru a interaktívnu zábavu.

Hra a kontakt s takýmto typom hračiek u detí rozvíja jemnú motoriku, úchop, koordináciu pohybov očí a rúk, trpezlivosť, sústredenosť, predstavivosť i fantáziu. Podnecuje tiež ich vizuálne vnímanie, spoločenský a jazykový rozvoj spojený s hraním rolí. Učí ich tak praktickým zručnostiam a sociálnej interakcii.

Materiálové zloženie: odolný a trvalo udržateľný kaučukovník, zdobený netoxickými farbami - testované podľa najvyšších bezpečnostných noriem a štandardov (nadčasová "hračka", korá pretrvá - ohľaduplná k životnému prostrediu)

Rozmery stajne: 45 x 40 x 24 cm

SKU 1175616
Značka Le Toy Van
Krajina pôvodu Indonézia
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5060023414111
Kód produktu 727.TV411
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Vyžaduje montáž dospelou osobou. Držte mimo dosahu ohňa. Obal uchovajte pre ďalšie využitie.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško