Drevená ohybná postavička

Hravé a ohybné postavičky sú ľahké a skladné, ideálne aj na cestovanie. Jednotlivé dieliky, z ktorých sú zložené, sú pospájané elastickou gumičkou, takže sa dajú ohýbať do rôznych tvarov. Dokážu deti zabaviť, potrénovať ich jemnú motoriku či koordináciu očí a rúk, ale aj hmatové, priestorové či vizuálne vnímanie, sústredenosť a predstavivosť. Materiálové zloženie: ... drevo Hmotnosť: 0,057 kg Rozmery: 19 x 10 x 1,4 cm Upozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jeden z 2 motívov hry (klaun, krokodíl), pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber motívu bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane aj v prípade, že vami zvolený motív nebude skladom.

čítať viac čítať menej

3.20€

Dostupné ihneď

3.20€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Hravé a ohybné postavičky sú ľahké a skladné, ideálne aj na cestovanie. Jednotlivé dieliky, z ktorých sú zložené, sú pospájané elastickou gumičkou, takže sa dajú ohýbať do rôznych tvarov.

Dokážu deti zabaviť, potrénovať ich jemnú motoriku či koordináciu očí a rúk, ale aj hmatové, priestorové či vizuálne vnímanie, sústredenosť a predstavivosť.

Materiálové zloženie: drevo

Hmotnosť: 0,057 kg

Rozmery: 19 x 10 x 1,4 cm

Upozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jeden z 2 motívov hry (klaun, krokodíl), pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber motívu bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane aj v prípade, že vami zvolený motív nebude skladom.

SKU 1137221
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594575638
Kód produktu 48 57563
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško