Drevená knižka Zelenina

Drevená knižka pre deti zoznámi najmenších čitateľov prostredníctvom pestrofarebných obrázkov s najbežnejšími druhmi zeleniny.Manipulácia s knižkou stimuluje jemnú motoriku, pomenovávanie obrázkov rozširuje slovnú zásobu. Knižka tiež hravou formou pomáha budovať pozitívny vzťah k zdravému stravovaniu.Knižka je vhodná rovnako pre chlapcov aj pre dievčatá už od 10 mesiacov. Na rozdiel od ... papierových kníh sú tie drevené prakticky nezničiteľné. Rozmery: 13 x 12 x 1 cm

čítať viac čítať menej

8.45€

Bežná cena 8.99€

Momentálne nedostupné

8.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Drevená knižka pre deti zoznámi najmenších čitateľov prostredníctvom pestrofarebných obrázkov s najbežnejšími druhmi zeleniny.

Manipulácia s knižkou stimuluje jemnú motoriku, pomenovávanie obrázkov rozširuje slovnú zásobu. Knižka tiež hravou formou pomáha budovať pozitívny vzťah k zdravému stravovaniu.

Knižka je vhodná rovnako pre chlapcov aj pre dievčatá už od 10 mesiacov. Na rozdiel od papierových kníh sú tie drevené prakticky nezničiteľné.

Rozmery: 13 x 12 x 1 cm

SKU 1150957
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 10 mesiacov
EAN 6943478009288
Upozornenia Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre prípad potreby. Dekorácie a farby sa môžu líšiť.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško