Drevená kniha obrázková 8x8cm

Obrázkové drevené knižky pre najmenších sú skvelá pomôcka na vybudovanie vzťahu ku knihám. Jednoduché veselé obrázky zároveň posmeľujú dieťatko v rozoznávaní predmetov z bežného života či k prvým slovíčkam. Vymýšľajte si podľa obrázkov rozprávky a stimulujte tak u batoľaťa aj fantáziu. Drevená obrázková kniha Goki má 4 strany s obojstrannou ... maľbou. Stránky knižky pre najmenších sú previazané textilnou šnúrkou.Ideálny darček pre deti už od 1 roka.Rozmery: 8 x 8 cmMateriál: drevoNeobsahuje žiadne toxické látky

čítať viac čítať menej

6.50€

Dostupné ihneď

6.50€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Obrázkové drevené knižky pre najmenších sú skvelá pomôcka na vybudovanie vzťahu ku knihám. Jednoduché veselé obrázky zároveň posmeľujú dieťatko v rozoznávaní predmetov z bežného života či k prvým slovíčkam. Vymýšľajte si podľa obrázkov rozprávky a stimulujte tak u batoľaťa aj fantáziu.

Drevená obrázková kniha Goki má 4 strany s obojstrannou maľbou. Stránky knižky pre najmenších sú previazané textilnou šnúrkou.

Ideálny darček pre deti už od 1 roka.

Rozmery: 8 x 8 cm

Materiál: drevo

Neobsahuje žiadne toxické látky

SKU 1130935
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 4013594599832
Kód produktu 48 59983
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško