Drevená kniha obrázková 10x10cm

Obrázkové drevené knižky pre najmenších sú skvelé pomôcky pre vybudovanie vzťahu ku knihám. Jednoduché veselé obrázky zároveň posmeľujú dieťatko v rozoznávaní predmetov z bežného života či k prvým slovíčkam. Vymýšľajte si podľa obrázkov rozprávky a stimulujte tak u batoľaťa aj fantáziu. Drevená obrázková kniha Goki má 8 motívov zvieratiek a ... predmetov. Stránky sú previazané textilnou šnúrkou. Knižky sa dodávajú v troch rôznych vyhotoveniach.Materiálové zloženie: drevo a zdravotne nezávadné atramentyRozmery: 10 x 10 cmUpozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jeden z troch motívov knižky (slon, dom, lokomotíva), pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber motívu bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane v prípade, že vami zvolený motív nebude skladom.

čítať viac čítať menej

6.90€

Dostupné ihneď

6.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Obrázkové drevené knižky pre najmenších sú skvelé pomôcky pre vybudovanie vzťahu ku knihám. Jednoduché veselé obrázky zároveň posmeľujú dieťatko v rozoznávaní predmetov z bežného života či k prvým slovíčkam. Vymýšľajte si podľa obrázkov rozprávky a stimulujte tak u batoľaťa aj fantáziu.

Drevená obrázková kniha Goki má 8 motívov zvieratiek a predmetov. Stránky sú previazané textilnou šnúrkou. Knižky sa dodávajú v troch rôznych vyhotoveniach.

Materiálové zloženie: drevo a zdravotne nezávadné atramenty

Rozmery: 10 x 10 cm

Upozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jeden z troch motívov knižky (slon, dom, lokomotíva), pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber motívu bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane v prípade, že vami zvolený motív nebude skladom.

SKU 1150681
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 4013594586047
Kód produktu 48.58604
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško