Drevená hrkálka Húsenička

Pestrofarebná húsenička prináša kopec radosti - jej bruško pozostávajúce z drevených krúžkov rôznych farieb a veľkostí pri potrasení krásne hrká!Jednoduchá, no o to milšia hračka pre najmenších je ideálna pre deti, ktoré práve objavujú základné zmyslové vnemy - jej členité telo stimuluje hmat, pestré farby zaujmú zrak a hrkanie prírodného ... materiálu okamžite prebudí zvedavosť sluchu. Hrkálky patria medzi najobľúbenejšie hračky pre deti a je to darček pre chlapcov aj pre dievčatá, s ktorým nemôžete stúpiť vedľa.Rozmery: 4,5 x 11 cmHmotnosť: 60 gMateriál: drevoVhodné pre deti od 6 mesiacov.

čítať viac čítať menej

11.54€

Bežná cena 11.90€

Dostupné ihneď

11.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Pestrofarebná húsenička prináša kopec radosti - jej bruško pozostávajúce z drevených krúžkov rôznych farieb a veľkostí pri potrasení krásne hrká!

Jednoduchá, no o to milšia hračka pre najmenších je ideálna pre deti, ktoré práve objavujú základné zmyslové vnemy - jej členité telo stimuluje hmat, pestré farby zaujmú zrak a hrkanie prírodného materiálu okamžite prebudí zvedavosť sluchu. Hrkálky patria medzi najobľúbenejšie hračky pre deti a je to darček pre chlapcov aj pre dievčatá, s ktorým nemôžete stúpiť vedľa.

Rozmery: 4,5 x 11 cm

Hmotnosť: 60 g

Materiál: drevo

Vhodné pre deti od 6 mesiacov.

SKU 1160248
Značka Haba
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 6 mesiacov
EAN 4010168220666
Upozornenia Drevené časti prosím očistite iba vlhkou textíliou. Nepoužívajte žiadny dezinfekčný prostriedok horúcu vodu ani nič podobné! Pozor. Pred hranám sa záves spolu s jeho upevnením musí odstrániť.
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško